Služby

Osobný sprievodca

Osobný sprievodca slúži ako profesionálny kamarát, ktorý chápe vaše starosti a nesúdi vás podla výzoru, veku, rasy ani vašej minulosti. Dokáže vás morálne podporiť, a pomôcť vám uskutočniť vaše sny a nenaplnené plány.

Rád vám poskytne doprovod na spoločenskej udalosti, služobnej ceste, alebo dovolenke. Poradí Vám ako optimalizovať životný štýl pre vyšší výkon a pevnejšie zdravie. Rád si s vami pôjde zacvičiť, zatancovať, prejsť sa do lesa, či nakupovať.

 

TRÉNER

“Pokiaľ neuzdravíš svoje zranenia z minulosti, budeš krvácať. Môžeš ranu obviazať jedlom, alkoholom, drogami, prácou, cigaretami, sexom; ale vo finále to všetko len zmokvá a pokazí tvoj život. Ak chceš bolesť uzdraviť, musíš nájsť silu svoje zranenia otvoriť, strčiť do nich svoje ruky, vytiahnuť jadro bolesti, ktoré ťa drží v tvojej minulosti a v tvojich spomienkach a uzavrieť s nimi mier.” citát web…

Takouto ozdravovacou procedúrou som sám prešiel a teraz ju ponúkam aj vám. Kombináciou fyzických a psychických cvičení dokáže človek vyliečiť svoje staré zranenia a nadobudnúť tak nový životný rozmer. Cvičenie sa vykonáva prevažne v prírode, ale ak máte svoje obľúbené fitko vyme ho prispôsobiť aj pre tento priestor.

MOTIVÁTOR

Ak chýba vášmu dieťaťu mužšký vzor, môže to spôsobiť v jeho vývoji vážne psychické aj fyzické problémy☝️ obezita, nešikovnosť, slabá kondícia, lenivosť má neskôr za následok šikanovanie, neposlušnosť, slabé zdravie a pod… Žijeme v dobe, kedy je čas neúprosný a jednoducho takýto vzor nieje vždy možné zabezpečiť osobne.

Svojmu dieťaťu môžete však najať trénera, ktorý je zároveň aj priateľom. Práci s deťmi sa venujem od r 2014 formou cvičenia s vlastnou váhou a prekonávaní svojich limitov. Takáto forma cvičenia je pre dieťa zábavná a efektívna. Učí sa pri nej disciplíne, odvahe, zručnosti a prirodzenému pohybu.

Služba je dostupná po celom Slovensku aj v zahraničí. Pre viacej info ma kontaktujte cez forulár, alebo telefonicky +421 944 100 340